Specjalizuję się

w tłumaczeniach dokumentów z zakresu działalności gospodarczych, a zatem moim konikiem są:

Umowy i statusy spółek

Akty notarialne

Wyciągi z KRS

Bilanse

Biznes plany

Przepisy prawne ksh

Nie tłumaczę tekstów medycznych oraz z zakresu IT

Sprawnie poruszam się

również w następujących tematach:

Dokumentacja prawno-prawnicza, w tym dokumenty z prawa karnego, cywilnego, administracyjnego, handlowego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

Dokumentacja gospodarcza

Dokumentacja ekonomiczno-finansowa

Dokumentacja techniczna

Akty unijne

Teksty prasowe i przyrodniczo-turystyczne

Wszystkie wykonane przeze mnie tłumaczenia, przed oddaniem zleceniodawcy, konsultuję pod względem merytorycznym z włoskimi native speakerami i branżowymi specjalistami.

Tłumacz włoskiego Lublin

W Studio Eloquentia wykonuję profesjonalne tłumaczenia ustne oraz pisemne. Jestem doświadczonym tłumaczem języka włoskiego. Od ponad 10 lat zajmuję się tłumaczeniem dokumentów z języka polskiego na włoski i z włoskiego na polski. Oferuję przekład różnego rodzaju dokumentów.
Dzięki doświadczeniu, gwarantuję Państwu najlepszą jakość tłumaczeń. Wykonując tłumaczenia, biorę pod uwagę długość dokumentu, stopień trudności, termin wykonania oraz materiały dostarczone przez klienta. W Studio Eloquentia w Lublinie mogą Państwo liczyć na tłumaczenia dokumentów dotyczących działalności gospodarczej. Wykonuję przekłady dokumentów urzędowych i prawnych. Tłumaczenia dokumentów z języka włoskiego są konsultowane ze specjalistami w celu zapewnienia klientom najwyższej jakości usług.

Tłumaczenie dokumentów
z języka włoskiego

Rodzaje dokumentów, jakie są przekładane z języka włoskiego, obejmują zakres wyciągów KRS, biznes planów, umów i statusów spółek oraz wielu innych. Dodatkowo, oferuję tłumaczenie dokumentów z zakresu aktów unijnych, dokumentacji technicznej, gospodarczej i innych.

Zapraszam do zapoznania się szerzej z ofertą Studio Eloquentia.

Już wiesz, czego chcesz?
Zapoznaj się z Ofertą

Adres

 

ul. Partyzantów, 34
21-050 Piaski k.Lublina

 

Telefon

 


 


 

Studio Języka Włoskiego Eloquentia Monika Stasiak-Głowala to miejsce w Lublinie, które oferuje lekcje języka włoskiego i polskiego dla cudzoziemców oraz tłumaczenia z języka włoskiego tekstów specjalistycznych.